Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Aplikacja o wizę studencką do Australii, ktoś podpowie co i jak?

Postautor: amitka » śr kwie 05, 2017 10:40 pm

Witam wszystkich forumowiczów!!! Moi kochani chciałabym aplikować o wizę studencką do Australii, ktos mi powie co i jak, bo ta cała biurokracja nigdy niebyła moją mocna stroną, pomożecie? Bede wdzięczna za pomoc z gory dzieki.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: ferdek » czw kwie 06, 2017 1:29 am

Ale ta młodzież niezaradna dzisiaj najlepiej zeby podac wszystko na tacy i potem nie ma się co dziwic, ze ten kraj tak wyglada.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Czekoladka » czw kwie 06, 2017 2:54 am

A Ty kiedyś starałes się o wizę do Australii albo innego kraju? To wcale nie jest takie proste jest duzo papierologii. Nie dziwie się ze kolezanka szuka pomocy, popytaj może wśród znajomych może znajdziesz kogos kto starał się o wize, mozesz tez skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która pomoze w załatwieniu wizy i wyjdziesz do Australii.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: amitka » czw kwie 06, 2017 4:26 am

Wiesz co nawet o tym myślałam, ale takie uslugi pewnie są drogie nie
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: brulion » czw kwie 06, 2017 6:04 am

Nie są az takie drogie, miałem okazje korzystac z usług firmy, ktora od wielu lat pomaga załatwiać wizy do Australii dla Polaków są to zarówno wizy stałego pobytu, wizy turystyczne, pracownicze czy właśnie wizy studenckie, wejdz na http://australiahome.edu.pl/ i zobacz co mogą Ci zaoferować, nie musisz sie decydowac od razu możesz zadać pytania online, a asystent imigracyjny odpowie na wszystkie pytania.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: amitka » czw kwie 06, 2017 8:36 am

a czy pomoc takiej firmy ogranicza sie tylko do pomocy w uzyskaniu wizy, czy cos więcej?
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: Kupidyn » czw kwie 06, 2017 9:34 am

To może ja odpowiem bo tam studiowałem i tez potrzebna mi byłą wiza do Australii dla studentów przy pomocy profesjonalnej firmy szybko i sprawnie wsystko załatwiłem a do tego dowiedziałem sie też, jaki jest najbardziej pożądany kierunek kształcenia w Australii. Na http://australiahome.edu.pl/nauka/studia-w-australii/ poczytasz więcej o ofercie studiów dla Polaków w Australii i o tym, co powinnaś wziąć pod uwagę wybierając kierunek studiów.
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: Mars » czw kwie 06, 2017 10:32 am

Prawie wszystko zostało juz powiedziane, ale co wazne taka profesjonalna firma może Ci pomóc w znalezieniu mieszkania na start i doradzi Ci tez w jakim zawodzie jako studentka mozesz sobie dorobic, bo czas pracy dla studentów jest ograniczony.
Awatar użytkownika
Mars

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne