Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Straszna depresja pomoc dla nastolatki!

Postautor: gnojowka » śr kwie 12, 2017 4:53 am

Bardzo was proszę – moja nastoletnia córka ma chyba depresję, straszną, jak mogę jej pomóc?
gnojowka

Postautor: pilotTSFa » śr kwie 12, 2017 7:00 am

Ojej, no koniecznie musicie trafić do lekarza, to poważna sprawa ta depresja pomoc możecie znaleźć w takiej klinice prywatnej, zaraz poszukam jej nazwy. Zajrzyj za chwilę, ok.?
pilotTSFa

Postautor: gnojowka » śr kwie 12, 2017 7:50 am

Czekam, nigdzie stąd nie idę, za bardzo się boję o nią, no jest strasznie, nic nie mówi, płacze tylko, odmawia jedzenia, nigdzie nie chce chodzić, nawet do znajomych koleżanek. To depresja, prawda?
gnojowka

Postautor: pilotTSFa » śr kwie 12, 2017 8:06 am

To już ci powiedzą po diagnozie lekarze, czy to właśnie depresja pomoc czyli naprawdę dobrych specjalistów znajdziesz tutaj, http://psychiatrzy.pl/objawy-i-leczenie-depresji/, to sprawdzne miejsce, serio, warto zgłosić się do nich.
pilotTSFa

Postautor: gnojowka » śr kwie 12, 2017 10:15 am

A czy tam leczą też dzieci? No młodzież właściwie, to istotne, prawda? Inaczej się prowadzi terapię młodzieży, a inaczej dorosłych?
gnojowka

Postautor: pilotTSFa » śr kwie 12, 2017 10:44 am

Tak, wydaje mi się że to istotne. Słuchaj, nie martw się, w instytucie który ci poleciłam znajdziesz fachowe wsparcie, młoda wyzdrowieje, będzie dobrze. Głowa do góry, ok.?
pilotTSFa

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne