Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Co jest ciekawego w warsztatach dla przedszkoli?

Postautor: Czekoladka » śr maja 03, 2017 4:25 pm

Do placówek oświatowych napływa bardzo dużo różnego rodzaju ofert, które mają wspomóc wychowanie przedszkolne poprzez różnego rodzaju imprezy. Tak do końca nie wiem, w czym to ma pomagać i czy faktycznie w ofercie tego typu jest coś ciekawego. Niedługo moja córka pójdzie pierwszy raz do przedszkola i chciałam się dowiedzieć, czy ewentualnie warto się decydować na tego typu inwestycje?
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: Rozalia » śr maja 03, 2017 7:11 pm

Witam, ja z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że zwykle to bardzo ciekawe zajęcia, które muszą być oczywiście dostosowane zarno do potrzeb dziecka, jak i jego zdolności. Nie powinno być z doborem żadnego problemu jeśli zajmie się tą organizacją profesjonalna firma. Zapewniam Cię, że wtedy dzieci są bardzo szczęśliwe...
Awatar użytkownika
Rozalia

Postautor: brulion » śr maja 03, 2017 9:12 pm

No z ybnktu widzenia ojca też mogę potweirdzić. Tworząc tego rodzaju animacje wspiera się po prostu wychowanie dziecka. Ja już czasami mam tak, że trudno mi wymyślić po raz kolejny nową zabawę, bo wydaje mi się, że inspiracje mi się po prostu wyczerpały. A po takim spotkaniu jakby człowiek dostał znowu całą masę pomysłów, które można wykorzystać w domu...
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: Czekoladka » śr maja 03, 2017 11:53 pm

Hehe, no to super, myślę, że nie tylko Ty masz taką niemoc twórczą, bo pewnie w każdym domu można coś takiego spotkać. Ja każdą zabawę staram się urozmaicac za każdym razem. Wtedy wiem, że na pewno się to nie znudzi...
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: MalinowaSara » czw maja 04, 2017 1:23 am

Koleżanki miały rację co do tego, że imprezy tego typu muszą być organizowane w odpowiedni sposób i przez odpowiednich ludzi. Chodzi o dobrą zabawę i bezpieczeństwo. Takie warsztaty dla przedszkoli i wszelkiego rodzaju grup dziecięcych można znaleźć tutaj warsztatykreatywnaedukacja.pl/dla-placowek/ i wydaej się to prawdziwy strzał w dziesiątkę...
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: blair » czw maja 04, 2017 4:02 am

No inaczej tego nazwać nie można, skoro dzieci mogą wykorzysywać tak wiele zmysłów podczas tego rodzaju imprez. Jedno co udało mi się zauważyć, to brałem udział, a włściwie to moje dzieci brały udział w imprezie organizowanej przez wspomnianą firmę i jedną z firm, która także zajmowała się organizację i przyznam, że nie ma porównania. Wspomniana firma jest najlepsza.
Awatar użytkownika
blair

Postautor: ferdek » czw maja 04, 2017 6:56 am

No i takie rekomendacje to ja rozumiem :)))
Awatar użytkownika
ferdek

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne