Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Wyższe odszkodowanie z AC – czy istnieje taka możliwość?

Postautor: ferdek » wt cze 20, 2017 3:02 am

Mam za sobą przykrą sytuację w której doszło do poważnego uszkodzenia auta, rzecz objęta ubezpieczeniem AC. To co mi proponuje ubezpieczalnia to kpina jak na mój gust. Czy jest jakiś sposób na zwiększenie kwoty odszkodowania z polisy?
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: MalinowaSara » wt cze 20, 2017 3:40 am

Sprawdź sobie ofertę jaką ma Beker Polska, oferują ponoć bardzo korzystne dopłaty do odszkodowań. Sądzę że warto się tym bliżej zainteresować.
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: Kupidyn » wt cze 20, 2017 4:05 am

Motyw z dopłatą wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Niestety agencje ubezpieczeniowe niemal zawsze zaniżają sumy wypłat dla klientów, przykra rzeczywistość.
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: Mars » wt cze 20, 2017 6:58 am

Raz miałem sposobność korzystać z takiego rozwiązania, tu jest to ogólnie wyjaśnione - http://www.bekerpolska.pl/odszkodowanie-z-ac/61. Niestety to prawda, że odszkodowanie z AC rzadko kiedy spełnia oczekiwania ubezpieczonego. To jest celowa polityka ubezpieczycieli, wszystko ładnie na papierze. A jak już coś się z autem stanie to piętrzenie ograniczeń.
Awatar użytkownika
Mars

Postautor: goku » wt cze 20, 2017 8:53 am

Kumpel też korzystał z takiej dopłaty, przynajmniej miał poczucie że jest w tym momencie poważniej traktowany. Rzecz zdecydowanie opłacalna dla kierowców.
Awatar użytkownika
goku

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne