Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Zdrada męża, co zrobić? Jak to udowodnić?

Postautor: amitka » śr cze 21, 2017 6:34 pm

Hej, bardzo proszę o poradę. Ostatnio odkryłam, że mój mąż mnie zdradza. Od jakiegoś czasu przeczuwałam, że coś jest nie tak, ale teraz mam pewność. Jestem w szoku, dobrze się nam układało, byliśmy dobrym małżeństwem, a teraz nagle takie coś. Nie ma szansy na to, że mu wybaczę, chcę rozwodu z orzeczeniem o winie. Wiem, że w sądzie muszę mieć dowody niepodważalne na jego zdrady. Możecie mi poradzić co powinnam zrobić w tej sytuacji?? Bardzo proszę o jakieś rady…
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: MalinowaSara » śr cze 21, 2017 9:03 pm

Och, Kochana doskonale Cię rozumiem…przechodziłam przez to samo, jestem po rozwodzie. Wiem co czujesz – to dla kobiety coś strasznego. Ja byłam w kompletnej rozsypce, zgłosiłam się do biura detektywistycznego detektywrudnicki.pl/pl/jak-sprawdzic-czy-maz-mnie-zdradza/. Zdrada męża to coś bardzo upokarzającego dla kobiety. Ekipa z biura detektywistycznego bardzo mi pomogła. Byli dla mnie wielkim wsparciem i co najważniejsze zebrali twarde dowody, dzięki którym udało mi się rozwieźć z orzeczeniem o winie.
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: amitka » śr cze 21, 2017 11:42 pm

Bardzo Ci dziękuję. Mam tylko trochę wątpliwości, czy powinnam powierzać tak prywatną sprawę osobom trzecim…trochę się wstydzę, po prostu. Czuję się z tym fatalnie. No ale muszę załatwić sprawę do końca.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: MalinowaSara » czw cze 22, 2017 2:40 am

No pewnie, uwierz mi, oni przejmą tą sprawę i Ty nie będziesz się musiała niczym martwić. Przedstawią w sądzie twarde dowody, i co najważniejsze będą dla Ciebie wsparciem tym wszystkim. Wiem, że to głupio zabrzmi, ale zobaczysz, z czasem się ułoży i będzie lepiej.
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: Czekoladka » czw cze 22, 2017 4:28 am

Niestety także trochę znam temat- moja przyjaciółka została zdradzona przez męża i też korzystała z usług Biura Detektywistycznego Rudnicki. Pomogli jej stanąć na nogi, udowodnili zdradę mężusia, aż on sam był w szoku, że nie zorientował się, że coś się kroi. Może spróbuj się z nimi skontaktować?
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: amitka » czw cze 22, 2017 5:49 am

Bardzo Ci dziękuję. Myślę, że skontaktuję się z tym biurem, bo nie mam siły na to co się dzieję, mam nadzieję, że mi pomogą. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: Czekoladka » czw cze 22, 2017 6:09 am

Nie martw się wszystko będzie ok, szybko się z tym uporasz i staniesz na nogi!
Awatar użytkownika
Czekoladka

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne