Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Wymiana tubiarki do pakowania na linii produkcyjnej sosów.

Postautor: brulion » pn cze 26, 2017 3:36 am

Witajcie. Moja firma zajmuje się produkcją gotowych sosów do dać. Z racji większego zapotrzebowania nasza stara tubiarka nie daje sobie rady a przez to że jest to stary sprzęt zastanawiam się nad kupnem nowej maszyny. Kto w branży zajmuje się takimi rzeczami?
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: ferdek » pn cze 26, 2017 3:57 am

Nie myślałeś żeby zmienić opakowania na np. słoiki? Widziałem że firmy powoli odchodzą od tego typu rozwiązań no chyba że jest to jakiś twój znak rozpoznawczy :) Wysłałem ci link do strony firmy która produkuje maszyny do pakowania.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Rozalia » pn cze 26, 2017 5:56 am

Jakiś czas temu zakupiłam taką maszynę w polecanej przez mojego znajomego firmie ze strony maszynypablo.pl/tubiarki/. Taka tubiarka jest praktycznie od zera konfigurowana pod twoje potrzeby, musisz tylko wybrać sobie model w zależności od twoich potrzeb. U mnie maszyna sprawdza się świetnie :)
Awatar użytkownika
Rozalia

Postautor: brulion » pn cze 26, 2017 6:05 am

Opakowań nie zmienię bo tak jak napisałeś wcześniej, jest to nasz znak rozpoznawczy. Druga sprawa, że taki rodzaj opakowań uważam za dużo lepszy, bo jest to opakowanie lżejsze, mniejsze i do tego bardziej użyteczne moim zdaniem.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: Bastiat » pn cze 26, 2017 6:19 am

Każdy ma jakieś swoje rozwiązania. Wysyłałem ci namiary na jeszcze jedną firmę. Jest to nieduże przedsiębiorstwo które dopiero wchodzi na rynek maszyn ale mają naprawdę ciekawe rozwiązania i do tego bardzo przystępne ceny.
Awatar użytkownika
Bastiat

Postautor: brulion » pn cze 26, 2017 7:55 am

Zaraz zobaczę co tam wysłaliście i na pewno zrobię z tego użytek :)
Awatar użytkownika
brulion

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne