Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Jak poradzić sobie z odparzeniem po pieluszce u dziecka?

Postautor: MalinowaSara » ndz mar 20, 2016 11:58 am

Dzień dobry. Mam ogromny problem z moim kochanym maluszkiem. Pomimo stosowania zasypki i różnych maści niestety dziecko często ma odparzenia po zakładanej pieluszce. Jestem wręcz pewna, że pieluszki są dobrze dobrane i założone, zresztą nie oszczędzam na nich i kupuję naprawdę takiej dobrej jakości. Wiecie jak sobie z tym poradzić?
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: Czekoladka » ndz mar 20, 2016 12:18 pm

A byłaś z tym problemem u lekarza? Generalnie dzieci mają mega delikatną skórę, ale może u Twojego maluszka jest jakiś poważniejszy problem, skóra ma skłonności do uczulenia i podrażnień. Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: MalinowaSara » ndz mar 20, 2016 12:52 pm

Już byłam nie raz, za każdym razem zaleca inne produkty kosmetyczne, ale problem i tak powraca. Jestem już troszkę załamana :/
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: Jusia » ndz mar 20, 2016 2:12 pm

W gamie produktów marki Tołpa jest naprawdę świetny krem pieluszkowy. Miałam podobne problemy ze swoim dzieckiem i to naprawdę pomogło. Sprawdź sobie ten produkt tutaj na stronie apteki internetowej https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/tolpa, upewnisz się czy nie ma nic uczulającego dziecko.
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: MalinowaSara » ndz mar 20, 2016 3:12 pm

O widzisz, serdecznie dziękuję za tę podpowiedź bo tego kremiku jeszcze nie wykorzystywałam, markę znam, ale nawet nie wiedziałam, że mają takie specjalne dla małych dzieci produkty kosmetyczne. Swoją drogą apteka Gemini ma świetnie opisane te wszystkie produkty, bardzo wygodna pomoc przy szukaniu kosmetyków
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: Jusia » ndz mar 20, 2016 4:08 pm

Cieszę się bardzo, że mogłam choć troszkę pomóc. Jakby to się nie sprawdziło to jest jeszcze świetna maść Bepanthen Baby, tutaj możesz sobie o niej poczytać https://www.aptekagemini.pl/bepanthen-baby-masc-ochronna-100g.html. To z kolei koleżanka stosowała i też bardzo chwaliła. Skóra dziecka się poprawiła, nie była już podrażniona.
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: MalinowaSara » ndz mar 20, 2016 4:18 pm

Fajnie, czyli mam już dwie propozycje nowych produktów kosmetycznych do wypróbowania. Dziękuję bardzo za Wasze wsparcie, zawsze warto podpytać osób mających więcej doświadczenia w temacie niż ja ;)
Awatar użytkownika
MalinowaSara

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne