Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Czy według was feromony są skuteczne?

Postautor: ferdek » wt wrz 19, 2017 9:13 pm

Ostatnio strasznie dużo słyszy się o feromonach. Ludzie stosują je w różnych sytuacjach, nie tylko seksualnych. Moja szefowa jak idzie na spotkanie biznesowe, to zawsze skrapia się właśnie tym specyfikiem. Nie jestem przekonany czy to działa. A jakie jest wasze zdanie?
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Czekoladka » wt wrz 19, 2017 10:10 pm

Oczywiście, że działa. To natura wymyśliła tę substancje po to, żeby gatunki nie wymarły. Feromony znajdują się w każdej komórce naszego ciała, ale poprzez coraz wieksze zatrucie środowiska, ich moc jest o wiele słabsza. Feromony roztaczają wokół człowieka aurę atrakcyjności, dlatego ludzie je kupują. Jeśli chcesz, podam ci link: https://intymnosc.pl/pl/63-feromony, gdzie i ty możesz je nabyć.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: ferdek » śr wrz 20, 2017 12:17 am

Czy to znaczy, że jeśli ktoś mi się podoba, ale nie zwraca na mnie uwagi może nagle zacząć mnie na przykład pożądać?
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Czekoladka » śr wrz 20, 2017 1:56 am

Dokładnie tak, ponieważ w jej oczach jesteś samcem alfa, którym interesują się wszystkie kobiety. Przepraszam, że tak dosadnie, ale tak to właśnie wygląda. A twoja szefowa wie co robi. Nieświadomi niczego konkurenci odpadają w przedbiegach, bo to na nią zwrócone są wszystkie oczy.

Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: ferdek » śr wrz 20, 2017 2:43 am

Tak prawdę powiedziawszy, to zawsze załatwia to, czego chce, choć nie zawsze ma do czynienia z mężczyznami.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Kupidyn » śr wrz 20, 2017 4:48 am

Działają, działają. Na disco wszystkie laski są moje. Kupiłem sobie perfumy z feromonami i jak do tej pory czasem któras odmawiała, to teraz opędzić się ciężko. A w pracy, to zauważyłem że nawet faceci się koło mnie zbierają jak coś opowiadam.
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: Czekoladka » śr wrz 20, 2017 5:31 am

To także spora zasługa twojej psychiki – będąc pewnym działania feromonów, uwierzyłeś w siebie, stałeś się śmielszy i to też przyciąga ludzi do ciebie.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: Kupidyn » śr wrz 20, 2017 6:37 am

No może, ale to też dobrze. A tobie chłopie radzę kupić i wypróbować. Sam zobaczysz co się będzie działo.
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: amitka » śr wrz 20, 2017 7:57 am

Kurcze, tak was czytam i pomyślałam, że może sama kupiła bym sobie takie perfumy. Od lat podoba mi się jeden kolega z pracy, ale on ma mnie w nosie. A możecie mi polecić nazwę tych perfum, plis.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: Czekoladka » śr wrz 20, 2017 8:29 am

No pewnie, nazywają się Love and Desire. Tanie nie są, ale wierz mi, nie będziesz żałować.

Awatar użytkownika
Czekoladka

Następna

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne