Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Szukam ciekawych wzorów bransoletek z turmalinu

Postautor: amitka » czw paź 05, 2017 10:17 pm

Nienawidzę tandety i szkoda mi wydawać kasy na cos co zepsuje mi się już praktycznie po jednym sezonie. Dlatego chciałabym kupic jedna porzadnabransoletke z turmalinu ewentualnie jakiś inny szlachetny kamien. Macie cos sensownego do polecenia czy nie bardzo?
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: lola » pt paź 06, 2017 12:43 am

O tyle w internecie jest latwo ze sklepów jubilerskich jest naprawdę dużo a biżuteria z kamieniami naturalnymi jest popularna. Bo jest praktyczna i co ważne jest jakościowo wytrzymała.
Awatar użytkownika
lola

Postautor: MalinowaSara » pt paź 06, 2017 1:54 am

Dla mnie liczy się to jak wygląda biżuteria już niekoniecznie to czy jest wykonana z plastiku czy nie… ale lepiej mieć cos co starczy nam na kilka sezonów a nie tylko na jeden.
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: Kupidyn » pt paź 06, 2017 2:19 am

Biżuteria z turmalinu świetnie się sprawdza na prezent w ogole wszystko to co jest wykonane z naturalnych kamieni jest dobre na prezent bo jakościowo jest dobre.
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: Rozalia » pt paź 06, 2017 3:01 am

To może zajrzyj tu https://myness.pl/pl/c/Turmalin/2178396? Czy już bylas w tym sklepie online? Oni maja różne bransoletki z opalu turmalinu szafirów rubinów wiec wybor masz naprawdę duzy, jak dla mnie to ekstra : ) bo ja zawsze mam problem ze zdecydowaniem się. Wziełam bardzo delikatny wzór kolczyków pozłacanych u nich. Tam w linku jest bransoletka turmalin oczywiście : ) mam nadzieje ze cos sobie wybierzesz. Bo drogo tam nie jest.
Awatar użytkownika
Rozalia

Postautor: Czekoladka » pt paź 06, 2017 5:11 am

Kupowanie produktów które wyrzuca się po jednym razie jest zwyczajnie nieekelogiczne :P dlatego tez lepiej kupować to co można przynajmniej używać przez dłuższy okres czasu :P Tylko szkoda że niektórzy tego nie rozumieją : (
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: MalinowaSara » pt paź 06, 2017 5:22 am

Plastik poddaje się tez recyklingowi ;) wiec chyba nie jest tak zle :P
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: Rozalia » pt paź 06, 2017 5:59 am

Tamten sklep ma wiele kamieni naturalnych jest tez obsydian bransoletka jest tam niejedna wiec powinnas cos sobie wybrać na spokojnie :P Tutaj https://myness.pl/pl/bransoletka-obsydian-krzemien-pasiasty-1368.html masz ciekawą bransoletkę z obsydianu i krzemienia pasiastego. To nietypowe połączenie ale wygląda intrygująco. Bardziej wg mnie do noszenia na większe okazje bo dość duza jest.
Awatar użytkownika
Rozalia

Postautor: amitka » pt paź 06, 2017 8:28 am

Mnie zależy na tym aby bransoletka nie była byle jakiej jakości. Bo już sporo wydałam kasy na sredniej klasy bizuterie….;/ eh Ale dzięki za linki zajrze ;)
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: Rozalia » pt paź 06, 2017 8:40 am

Poprzeglądaj bo oni serio maja duży wybor srebrnej biżuterii naszyjników kolczyków wiec cos ogarniesz.
Awatar użytkownika
Rozalia

Następna

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne