Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Nowy biznes gastronomiczny - pomocy!

Postautor: ferdek » wt lut 07, 2017 12:21 am

Drodzy forumowicze, postanowiłem założyć swój biznes gastronomiczny. Wiem dokładnie, że to nie łatwy biznes, ale chce spróbować. Pracowałem trochę na kuchni jak i miałem styczność z kierowaniem ludźmi. Problem polega na rozpoczęciu wszystkiego. Nie wiem jak się za to zabrać.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: goku » wt lut 07, 2017 1:34 am

Witaj, ja polecałby Ci znaleźć jakiś dobry zespół - team to podstawa każdego biznesu Musicie się dogadywać, bo inaczej będzie klapa. Potem lokal, ale zakładam, że to akurat już masz. No i sprzęt.
Awatar użytkownika
goku

Postautor: Czekoladka » wt lut 07, 2017 2:21 am

Kolega wyżej chyba jeszcze nie zakładał swojego biznesu, bo pominął parę kroków ważnych. Według mnie nie ma co próbować samemu. Warto zgłosić się specjalistów. Zajrzyj na stronę probox.pl/projekty-technologiczne i poczytaj trochę o tym, jaką pomocą mogą Ci oni służyć. Jeśli ma to być restauracja, a nawet niech będzie to mięsny to musisz spełniać szereg warunków, reguł i zasad, żeby móc prowadzić legalnie biznes i przejść testy sanepidowskie.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: ferdek » wt lut 07, 2017 4:29 am

Chyba oboje macie racje. Tak, miejsce już mam, ale nie wiedziałem, ze istnieją firmy, które mogą mi pomóc zaaranżować wszystko i ruszyć - mam na myśli ten punkt z rozruchem maszyn. Świetna opcja.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Czekoladka » wt lut 07, 2017 6:55 am

Jak widać nawet na forum można się dowiedzieć wielu ważnych i fascynujących rzeczy. Polecam lekturę:) Oczywiście nie znam się na tym całkowicie, więc polecam zasięgnąć opinii innych, albo skontaktować się z tą firmą i może oni Ci pomogą z wszystkim.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: ferdek » wt lut 07, 2017 7:27 am

Na pewno się zaraz w nią zagłębię i przejrzę całą stronę - może coś mi wpadnie w oko. Wielkie dzięki jeszcze raz.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Czekoladka » wt lut 07, 2017 9:04 am

Nie ma za co. Cieszę się, że komuś pomogłam swoją wiedzą :)
Awatar użytkownika
Czekoladka

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne