Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Trening personalny w Krakowie – gdzie znajdę placówkę, która spełni moje oczekiwania?

Trening personalny w Krakowie – gdzie znajdę placówkę, która spełni moje oczekiwania?

Postautor: amitka » wt maja 30, 2017 12:30 am

Witam wszystkich forumowiczów. Szczerze mówiąc, nigdy nie interesowałam się zdrowym stylem życia. Jednak od niedawna zainspirowałam się historią dziewczyny, którą poznałam w zeszłym miesiącu i także zapragnęłam bardziej dbać o siebie. Szukam miejsca w Krakowie, gdzie zapewniony jest trening personalny, ze strony profesjonalnego trenera. Czy znacie coś takiego?
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: Jusia » wt maja 30, 2017 1:53 am

To będzie Twoja pierwsza styczność z trenerem personalnym? Czy masz jakieś konkretne oczekiwania względem ćwiczeń?
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: amitka » wt maja 30, 2017 4:47 am

Jestem osobą raczej szczupłą, ale nie chudą. Myślę, że nie chcę zrzucić kilogramów, chcę po prostu popracować nad formą, wytrzymałością. Wydaje mi się, że wolałabym przyłożyć się do ćwiczeń siłowych, aniżeli cardio.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: Czekoladka » wt maja 30, 2017 6:53 am

Nieważne, jakie masz oczekiwania – StudioSynergy dba o potrzeby wszystkich swoich klientów, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Możesz tutaj odbywać różnego rodzaju treningi, które są dobierane do Ciebie przez profesjonalnych trenerów.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: amitka » wt maja 30, 2017 8:22 am

Czy trenerzy pracujący w tej placówce mają jakieś certyfikaty? Wydaje mi się, że właśnie skuteczność treningów zależy nie tylko od mojej kondycji, konsekwencji, ale także od osoby, która mnie tego wszystkiego uczy.
Awatar użytkownika
amitka

Trening personalny w Krakowie – gdzie znajdę placówkę, która

Postautor: CzarnaSowa » wt maja 30, 2017 9:00 am

Wejdź na stronę internetową: studiosynergy.pl/. Tam możesz dowiedzieć się wszystkiego nie tylko na temat samego studia, ale także na temat oferowanych tam treningów, karnetów, a także trenerów. Ja mieszkam 15 km od Krakowa, a jednak uważam, że jeśli potrzebny mi jest trening personalny Kraków jest wart, aby pojechać samochodem ten kawałek. Trenerzy w studio są naprawdę profesjonalni, pomocni, potrafią zmotywować człowieka do ćwiczeń.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: gnojowka » wt maja 30, 2017 9:12 am

Wielu sławnych sportowców ćwiczy pod okiem trenerów w tym studio, co samo w sobie świadczy o tym, że jest to godna polecenia placówka.
gnojowka

Postautor: ferdek » wt maja 30, 2017 11:54 am

Ja jestem bardzo zadowolony z mojego trenera personalnego, teraz akurat ćwiczę z Dorotą i wykupiłem karnet na kilka miesięcy. W końcu jestem zmotywowany do regularnych treningów!
Awatar użytkownika
ferdek

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja