Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Poszukuję wysokiej klasy laptopa biznesowego

Postautor: MalinowaSara » pt lut 17, 2017 1:17 am

Jako ze moja firma dynamicznie się rozwija, postanowiłam sobie sprawic nowy laptop. Potrzebuję solidnego laptopa biznesowego, który będzie dobrze prezentował się na moim biurku i będzie działał szybko i wydajnie. Jaki model możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: lori » pt lut 17, 2017 4:02 am

Ja postawiłem na laptopy Asus, gdyż jest to solidny sprzęt sprawdzonej firmy. Nowe komputery tej marki zostały zaprezentowane pod linkiem mct-sklep.pl/asus-pro-c4637. Polecam jeśli zalezy Ci na dobrej jakości w korzystnej cenie.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: PerroRojo » pt lut 17, 2017 4:55 am

A ja bym proponował bardziej elitarny sprzęt. Chodzi mi konkretnie o notebooki HP EliteBook Folio 1040m, które są eleganckie i wytrzymałe. Na stronie mct-sklep.pl/elitebook-folio-1040-c4592 mozna znaleźć ich szczegółowy opis.
Awatar użytkownika
PerroRojo

Postautor: Hardy » pt lut 17, 2017 7:42 am

dla mnie prestiżowym sprzętem są też ultrabooki biznesowe z serii laptopów Dell XPS, które opisano pod linkiem mct-sklep.pl/xps-c4603. są to innowacyjne i wydajne urządzenia.
Awatar użytkownika
Hardy

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne